KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15103164
nr 1510 3164
Monica Lorentzon
(f. 1940), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 70x49 cm, yttermått inklusive ram: 78x58 cm
Monica Lorentzon, svensk målare född 1940.
måndag 12 december 2022
kl 19:12:55
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer